איגרוף קלאסי

בפיטסנטר תוכלו לחפש אימוני איגרוף קלאסי בסביבה שלכם ולהשוות ביניהם לפי מחיר, מיקום, דירוג, חוות דעת ועוד.

מה זה איגרוף קלאסי?

אם אתם מחפשים דרך לאימון גופני אבל כזה שגם ייתכן לכם ערך מוסף, אגרוף בהחלט עונה על ההגדרה הזו. במהלך אימון אגרוף קלאסי אתם לא רק מבצעים פעילות גופנית נהדרת אלא גם לומדים שיטה מצוינת כיצד הלג על עצמכם בעת הצורך. בשיעור אגרוף תלמדו הרבה דברים מעבר לביצוע נכון של אגרופים. תעבדו על יציבה נכונה, עמידת מוצא, ניצול נכון של הכוח שלכם ועוד. כדי להבטיח את הבטיחות שלכם הקפידו על אמצעי מיגון שונים ולמדו היטב את התנועו בצורה יבשה לפני שאתם מגיעים לביצוע שלהן בפועל. אימון אגרוף קלאסי הוא אימון מצוין, אתם רק צריכים לנצל את היתרונות שלו. לסיכום, אם אתם מחפשים אימון מהנה עם ערך מוסף רציני, אגרוף קלאסי יכול להיות פתרון נהדר שיספק אתכם.

איגרוף קלאסי

מקומות מומלצים לאיגרוף קלאסי

Lightweight רמת גן
הרא"ה 2, רמת גן
10
יוצא מן הכלל
דופמינו בת ים
הארזים 4, בת ים
10
יוצא מן הכלל
פייט קלאב תל אביב
אברבנאל 53, תל אביב-יפו
10
יוצא מן הכלל
60970, שדרת המוזות, Hatsor Ashdod
10
יוצא מן הכלל
אנצו סירני 39, כפר סבא
10
יוצא מן הכלל
מרכז ויצמן לכושר עלית
בוסי סנט ג'ורג' 13, קרית עקרון
9.8
מצוין
חורב 15, חיפה
9.8
מצוין
9.8
מצוין
טים פריסי - קרוספיט הלוחמים
לוחמי הגטאות 34, נהריה
9.8
מצוין
אחוזה 62, רעננה
9.8
מצוין
ז'בוטינסקי 100, פתח תקווה
9.6
מצוין
גלגלי הפלדה 2, הרצליה
9.0
מעולה
ישעיהו 1, תל אביב יפו
8.8
נהדר
הלוחמים 30, חולון
8.6
נהדר
פנקס 45, קרית אונו
8.4
טוב מאוד

מאמני כושר מומלצים לאיגרוף קלאסי

רונן אביב
10
יוצא מן הכלל
חן שם-טוב
ראשון לציון
חליל צרפתי
זכרון יעקב
קאן סמית
תל אביב יפו
תל אביב יפו
עדן גולן
רמת גן
מושיק ברון
תל אביב
משה דבש
ראשון לציון
שחק איתן
כפר סבא

איגרוף קלאסי - כל מה שאתם צריכים לדעת

אם יש ענף ספורט שקיים מאז ומעולם, בניגוד לענפי ספורט חדשים, זה אגרוף קלאסי. לכן אפשר להבין אתכם אם גם אתם חשבתם להכיר יותר לעומק את הספורט הנפלא הזה. כדאי לדעת: הוא לא במקרה מלווה אותנו כבר מימי המשחקים האולימפיים ביוון העתיקה. הוא מלא בחן, עניין, כושר גופני ואסטרטגיה.

איגרוף קלאסי - מה זה?

כפי שציינו, את העדויות הראשונות לאגרוף אנחנו רואים כבר משחר ההיסטוריה. זה קורה כי אגרוף, שנעשה בעזרת הידיים, כולל כלי זמין מאוד: הידיים שלנו. אנחנו לא צריכים שום דבר מיוחד כדי להתאגרף, והזמינות שלו הפכה אותו תמיד לספורט מוכר ומדובר. עם זאת, כמובן שמאז ועד היום האגרוף הקלאסי עבר הרבה מאוד תהפוכות ושינויים. בסביבות המאה ה19 נכנס האגרוף הקלאסי המודרני לחיינו עם חוקים ברורים. מטרתם של החוקים הללו הייתה להעלות את הבטיחות של המתאגרפים ולהגביל אותם. אחת מהדוגמאות הקלאסיות לחוקים אלו, היא הדוגמא שכוללת נפילה של היריב לקרקע. יש ליריב שנפל 10 שניות לקום בכוחות עצמו. בזמן הזה, המתמודד השני חייב להמתין ישוב בפינתו. כיום, בכל מה שקשור לאגרוף קלאסי, אנחנו רואים שהחוק קובע: 12 סיבובי קרב לכל היותר. זה בניגוד למה שהיה בעבר, שכן בעבר לא הייתה הגבלת סיבובי קרבות. בעידן שבו אנחנו חיים יש שלושה סוגים של קרבות:

  • קרב אגרוף קלאסי חובבני
  • קרב אגרוף קלאסי אולימפי
  • קרב אגרוף קלאסי מקצועי

מה שמשותף לכל הסוגים הללו, אלה הם שלושה כללים ברורים. ראשית, מותר להכות את היריב רק עם הידיים. שנית, אסור להכות עם יד פתוחה. כלומר, מותר להכות עם מרפקי האצבעות ועם ידים סגורות בלבד. ולבסוף, המכות חייבות להיות לאזור הראש ואל פלג הגוף העליון. כלומר, אסור להכות מתחת לחגורה או מאחורי הראש.

מה דורש מאתנו אימון אגרוף מקצועי?

בבואנו לדבר על אימון אגרוף קלאסי, אנחנו רואים שזה עניין רציני ביותר. האימונים האלה דורשים התמדה, מיומנות ברמה מאוד גבוהה ומחויבות. יש לעלות בשלבים כדי להכיר את הספורט לעומק וכדי להפנים אותו. במילים אחרות, אם חשבתם שאתם בוחרים ספורט קליל ומהיר, אגרוף זה לא הכתובת הנכונה. אם רציתם להיכנס לעולם שלם של ענף ספורט מיוחד, הרי שאז אגרוף קלאסי יתאים לכם. האימונים כאן מאוד סיזיפיים ומורכבים. העניין הוא שכפי שקורה באומנויות לחימה אחרים, גם כאן יש שילוב בין מוח וגוף. הגוף והראש צריכים ללמוד את הקצב, את התנועות ואת הטכניקה. לכן ברור מדוע זה עניין של תהליך ולא משהו שקורה ביום אחד בלבד.

היתרונות של איגרוף קלאסי

אם אתם מחפשים ענף ספורט שיתאים לכם, טבעי שתרצו להכיר את יתרונותיו מראש. במקרה של אגרוף קלאסי אנחנו רואים שהיתרונות רבים. למשל, העוסקים בספורט הזה יוכלו לפתח את הזריזות שלהם, את הדיוק ואת השליטה על הנשימה. יש כאן השקעה רבה גם בנושא של יציבה ועמידה נכונה. מעבר לכל אלה, כמובן שכמו הרבה ענפי ספורט אחרים, גם כאן נהנה מחיטוב הגוף. אדם שעוסק באגרוף הוא לרוב אדם שרירי עם מעט שומן מיותר. שיעורי אגרוף קלאסי כוללים עוד מאפיינים שזהים לאומנויות לחימה אחרות. למשל: שיפור הקואורדינציה והשליטה העצמית. יש כאן עניין של משמעת וכבוד ליריב ואף שיפור מבחינת שיווי משקל. לכן, אם מדובר על ספורט שיש בו כ"כ יתרונות, ברור מדוע רבים עוסקים בו. הירשמו לשיעור אגרוף ותראו שגם אתם תתלהבו מהעניין.