ג'ו ג'יטסו

בפיטסנטר תוכלו לחפש אימוני ג'יו ג'יטסו בסביבה שלכם ולהשוות ביניהם לפי מחיר, מיקום, דירוג, חוות דעת ועוד.

מה זה ג'יו ג'יטסו?

לאומנות לחימה בתור פעילות גופנית, יש יתרון שאין לאף אימון אחר. אתם לא רק מבצעים אימון אלא גם מלמדים את עצמכם משהו שיכול לעזור לכם מחוץ לזמן שבו אתם מתאמנים. אומנות לחימה מאפשרת לכם להגן על עצמכם בשעת הצורך ולהגביר כמובן את הביטחון העצמי שלכם במצבים רבים. כאן אנחנו מציגים לכם את הג'ו ג'וטסו. שיטת האימון הזו היא אומנות לחימה שהגיעה אלינו מיפן. השיטה נועדה לאפשר למי שלא חמוש בצרוה משמעותית להתמודד מול יריב שחזק ממנו וחמוש בצורה טובה הרבה יותר. השיטה יעילה מאוד והיא הפכה להיות מקור להרבה מאוד שיטות לחימה אחרות, שכולן מחקות את המתודה הבסיסית של הג'ו ג'וטסו. אז אם אתם מחפשים אימון גופני שגם ייתכן לכם ערך נוסף שיעור ג'ו ג'וטסו עונה בצורה הכי מדויקת אפשר על ההגדרה הזו.

ג'יו ג'יטסו

מקומות מומלצים לג'יו ג'יטסו

דרך חברון 15, באר שבע
10
יוצא מן הכלל
האקדמיה הישראלית לג'יו ג'יטסו ברזילאי ו MMA תל אביב
10
יוצא מן הכלל
Lightweight רמת גן
הרא"ה 2, רמת גן
10
יוצא מן הכלל
פייט קלאב תל אביב
אברבנאל 53, תל אביב-יפו
10
יוצא מן הכלל
רבי עקיבא 50, הרצליה
10
יוצא מן הכלל
דרך עכו חיפה 170, קרית ביאליק
10
יוצא מן הכלל
60970, שדרת המוזות, Hatsor Ashdod
10
יוצא מן הכלל
אנצו סירני 39, כפר סבא
10
יוצא מן הכלל
10
יוצא מן הכלל
מרכז ויצמן לכושר עלית
בוסי סנט ג'ורג' 13, קרית עקרון
9.8
מצוין
9.8
מצוין
אחוזה 62, רעננה
9.8
מצוין
ז'בוטינסקי 100, פתח תקווה
9.6
מצוין
משה דיין 30, כפר סבא
9.2
מעולה
אז"ר 2, רמת השרון

ג'ו ג'יטסו – ענף ספורט שכדאי גם לכם להכיר

לאחרונה יצא לכם לדבר עם חבר שאמר: "טוב ביי, אני עף לאימון ג'ו ג'יטסו"? לא היה לכם מושג על מה מדובר? אתם לא לבד. יש הרבה ענפי ספורט עם שמות שלא כולנו מכירים. במקרה של הג'ו ג'יטסו מדובר על אומנות לחימה מדהימה שהתפתחה בהודו. מדובר על ספורט שטומן בחובו עניין רב וכושר גופי ברמה גבוהה ביותר.

מה זה ג'ו ג'יטסו?

נתחיל מפירוש השם: ג'ו משמעו רך ואילו ג'יסטו משמעו טכניקה. מכאן כבר אפשר להבין במה עוסקת אומנות הלחימה הזו: טכניקה רכה ועדינה. אומנם בעבר אומנות הלחימה הזאת נוצרה על ידי נזירים, אך מאז הדברים התפתחו. הנזירים השתמשו בטכניקות הללו כדי להגן על עצמם בדרכים. היום, לעומת זאת, מדובר על אומנות לחימה עם אינספור סגנונות. היא מוכרת בעולם כולו ואין ספק שגם אתם, אם תתחילו לתרגל אותה, תתאהבו. אם ננסה לעשות השוואה בין ג'ו ג'יטסו ובין אומנויות לחימה אחרים, נראה שיש הבדל. בניגוד להרבה סגנונות אחרים של אומנות לחימה, כאן אין הגבלה. כלומר, הג'ו ג'יטסו לא מגביל את עצמו לסוג אחד בלבד של לחימה. יש כאן שילוב בין מגוון רחב של אפשרויות, כמו למשל:

  • קרבות שמתנהלים בעמידה
  • הטלות מסוגים מגוונים ושונים
  • בריחים ונעילות בעמידה
  • לחימה שמתרחשת גם על הקרקע

יחד עם זאת, כמובן שגם כאן לרוב הקרבות מוכרעים על הקרקע. לכן ניתן לדבר על סוג ספציפי של ג'ו ג'יטסו – הברזילאי, שבו ההתמחות כוללת לחימה על הקרקע.

אילו יתרונות יש באימון ג'ו ג'יטסו?

אתם תוהים מדוע דווקא ג'ו ג'יטסו יכול לעניין אתכם? כדאי שתדעו שיש לו כמה יתרונות בולטים. כדי ללמוד את אומנות הלחימה הזאת אתם צריכים מחויבות והתמדה. אתם צריכים כושר גופני טוב מאוד וגם, כמובן, משמעת עצמית. דווקא בגלל שיש כל כך הרבה טכניקות ואפשרויות, צריך להקדיש זמן ללימוד העניין הזה. בנוסף, צריך להשקיע גם באימון, תרגול וחשיבה אסטרטגית. כל אלה מובילים אותנו ליתרונות משמעותיים ביותר, כמו למשל:

  • כושר גופני גבוה
  • חיטוב הגוף ושריפת שומנים
  • יכולת ריכוז גבוהה
  • משמעת עצמית שמסייעת גם בתחומים אחרים בחיים
  • חשיבה אסטרטגית

לכן, אם גם אתם מחפשים ענף ספורט לילדים שלכם, שיעורי ג'ו ג'יטסו יכולים לבוא בחשבון. יש בימינו הרבה מקומות שבהם ניתן לתרגל את הספורט הנפלא הזה בכל הרמות. לכן, אפילו אם מדובר על מישהו שנמצא בתחילת דרכו, אימון ג'ו ג'יטסו יכול להתאים. מהר מאוד אנשים שמתחילים לתרגל תופסים את העניין ונכנסים אליו. לכן, אם גם אתם חיפשתם ספורט שיוכל ללוות אתכם ולהעשיר את עולמכם – זו בחירה טובה. מדובר על אומנות לחימה שהיא גם דרך חיים. לכן ברור מדוע מהמאמנים נהנים גם משקט נפשי ושלווה כתוצאה מהעיסוק בספורט הזה.