פיטסנטר יוגה יוגה רפואית

יוגה רפואית

בפיטסנטר תוכלו לחפש אימוני יוגה רפואית בסביבה שלכם ולהשוות ביניהם לפי מחיר, מיקום, דירוג, חוות דעת ועוד.

מה זה יוגה רפואית?

בוודאי יצא לכם לשמוע על סוגים שונים של יוגה, ואחד מהם היא היוגה הרפואית. טבעי שתרצו לדעת על מה מדובר ולמי זה מיועד. חשוב שתבינו: זה סוג מיוחד של יוגה שהוא הרבה מעבר למתיחות ואיזון. למעשה, סגנון יוגה ייחודי זה משלב תרגולי יוגה מסורתיים עם מדע הרפואה. מדובר כאן על רעיון שהוא פשוט מבריק. יש כאן שימוש בתנוחות יוגה, תרגילי נשימה ומדיטציה, והכול כדי לשפר את הבריאות הגופנית והנפשית שלנו. כדאי לדעת שסוג כזה של יוגה מיועד במיוחד לעזור בהתמודדות עם בעיות בריאות מסוימות. למשל, אם יש לכם בעיות לב, יוגה רפואית תתאים לכם. זה נכון גם אם אתם סובלים מכאבי גב, לחצים ועוד תופעות לא נעימות אחרות. סגנון יוגה זה משמש לעתים קרובות כטיפול משלים. כלומר, הוא הולך יד ביד עם הטיפולים הרפואיים הרגילים שלנו. מדובר למעשה על כלי נוסף שיש לנו כדי לטפל בעצמנו במצבים שונים. היוגה הרפואית עדינה ובעלת יעילות מדהימה, כך שכדאי גם לכם לנסות אותה.

יוגה רפואית

מקומות מומלצים ליוגה רפואית

סטודיו יעל ישראל נס ציונה
סנונית 18, נס ציונה
10
יוצא מן הכלל
אורה איינגאר יוגה רחובות
ד"ר מוסקוביץ', רחובות
10
יוצא מן הכלל
דרך החיבור קיה קרנברג יוגה
הקרן 15, פרדס חנה כרכור
10
יוצא מן הכלל
מלי ארגמן
שמעון בן צבי 30, גבעתיים
Yam Wellness - מרכז לאורח חיים בריא
העלייה השנייה 45, חיפה

גלו את קסמה של היוגה הרפואית

כולנו מוצאים את עצמנו לעיתים במצב שבו אנחנו לא מרגישים טוב. זה גם הרגע שבו רובנו הולכים לרופא. עם זאת, הגיע הזמן להבין שיש גם אפשרות אחרת, והיא: יוגה רפואית. זו גישה הוליסטית לריפוי ורווחה, אשר מטפלת בהיבטים הפיזיים, הנפשיים והחברתיים של הבריאות. זה לא במקרה שגישה זו זוכה להצלחה רחבי העולם כולו, כך שגם לכם כדאי לדעת במה דברים אמורים.

תרגול יוגה רפואית

יוגה רפואית מאמצת גישה אישית, המותאמת למצבים ולצרכים הבריאותיים האישיים של כל מתאמן. היא משתמשת בטכניקות ספציפיות כגון אסאנות (תנוחות פיזיות), פראנאיאמה (בקרת נשימה) ומדיטציה. המטרה בסוג זה של יוגה, היא כמובן לקדם את הרווחה הכללית של המאמנים. באימונים כאלה של יוגה יש משמעות אדירה למדריכים. למעשה, הם אלה שצריכים להדריך את המתרגלים ולהבטיח שהאימונים והתרגולים מתאימים לכל אחד הם אישית. יוגה זו נבדלת מצורות אחרות של יוגה בשל הדגש שלה על ריפוי הוליסטי ורווחה. כאן הנושא של הרפיית הגוף הוא אחד מהעקרונות הבולטים של האימון. יוגה זו היא משלבת חוכמה יוגית עתיקה עם ידע רפואי מודרני. כך היא יוצרת למעשה גישה מקיפה לטיפול במגוון בעיות בריאותיות. גמישות זו מאפשרת ליוגה הרפואית להתאים ולהתמודד עם מגוון רחב של מצבים בריאותיים. זה בדיוק מה שהופך אותה לתרגול משלים בעל ערך לרפואה המסורתית.

אימוני יוגה שיכולים לעשות רק טוב

יוגה רפואית מציעה שפע של יתרונות, כולל הקלה במגוון מצבים בריאותיים. למשל: בעיות אורתופדיות, בעיות במערכת העיכול ומחלות נוירולוגיות. ע"י התמקדות בהיבטים הפיזיים, הנפשיים והרגשיים של הרווחה, יוגה רפואית מספקת גישה מקיפה לשיפור הבריאות הכללית. בנוסף לטיפול בבעיות בריאותיות ספציפיות, תרגול יוגה כזו יכול להוביל למודעות עצמית משופרת וצמיחה אישית. על ידי עיסוק בתרגול אינטרוספקטיבי זה, אנשים יכולים לפתח הבנה עמוקה יותר של הגוף והנפש שלהם. כתוצאה מכך, המתרגלים יכולים גם לטפח תחושה חזקה יותר של שלווה פנימית ואיזון. אם עוד לא ניסיתם זאת, אין ספק שכדאי גם לכם להתנסות כדי להבין על מה כולם מדברים.