קיקבוקס

בפיטסנטר תוכלו לחפש אימוני קיקבוקס בסביבה שלכם ולהשוות ביניהם לפי מחיר, מיקום, דירוג, חוות דעת ועוד.

מה זה קיקבוקס?

אם אתם רוצים קצת ללמוד אגרוף אבל מפחדים מפציעות אנחנו לגמרי מבינים אותכם. בדיוק בגלל זה חשוב שתדעו שיש לכם אפשרות נהדרת להנות מכל היתרונות שיש לאימוני אגרוף, בלי לפחד לקבל את הפציעות הקשות. מה שאתם צריכים זה פשוט להירשם לאימון קיקבוקס. אימון קיקבוקס הוא למעשה אימון במגוון שיטות שבהן מתמקדים בביצוע נכון של אגרופים ובעיטות. כדי לא להיפצע, כדאי לכם לפנות לשיעור קיקבוקס שמועבר על ידי מדריך מוסמך. בשיעור קיקבוקס מסודר נעשה שימוש בציוד מתאים כדי להגן עליכם ואתם לומדים לבצע את תנועות האגרוף בצורה מבוקרת כך שאתם לא אמורים להיפצע. לאימוני אגרוף יש יתרונות רבים בתור פעילות גופנית, וכדי לא לסכן את הגוף שלכם בפציעות קשות, הרשמה לאימון קיקבוקס היא הדבר הנכון. כך אתם יכולים להנות מכל העולמות בלי לסכן את עצמכם.

קיקבוקס

מקומות מומלצים לקיקבוקס

בנימין 4, רחובות
10
יוצא מן הכלל
דרך חברון 15, באר שבע
10
יוצא מן הכלל
רבי עקיבא 50, הרצליה
10
יוצא מן הכלל
דרך עכו חיפה 61, קרית מוצקין
10
יוצא מן הכלל
שדרות שאול עמור 20, מגדל העמק
10
יוצא מן הכלל
פייט קלאב תל אביב
אברבנאל 53, תל אביב-יפו
10
יוצא מן הכלל
מרכז מסחרי של בנימינה, בנימינה גבעת עדה
10
יוצא מן הכלל
ראול ולנברג 9, חיפה
10
יוצא מן הכלל
10
יוצא מן הכלל
טרומפלדור 10, רמת השרון
10
יוצא מן הכלל
אזור תעשייה, שלומי
10
יוצא מן הכלל
60970, שדרת המוזות, Hatsor Ashdod
10
יוצא מן הכלל
אוסישקין 96, רמת השרון
10
יוצא מן הכלל
10
יוצא מן הכלל
אנצו סירני 39, כפר סבא
10
יוצא מן הכלל

מאמני כושר מומלצים לקיקבוקס

מעלה אדומים
10
יוצא מן הכלל
רותם בן שמעון
נס ציונה
קטי דלויה
רחובות
חן שם-טוב
ראשון לציון
חליל צרפתי
זכרון יעקב
קאן סמית
תל אביב יפו
מודיעין
ויקטור עזרא
תל אביב
אלעד דוד
באר שבע
שרון וצלר גולן
כפר בן נון
שחר אופק
תל אביב
אושר דלאל
ירושלים
דור כליף
תל אביב

אימון קיקבוקס - כל מה שאתם צריכים לדעת

קיקבוקס הוא מונח שבא לתאר אגרוף ובעיטה. זוהי אומנות לחימה שמציעה טכניקה יחסית פשוטה. אנשים רבים בוחרים ללמוד אותה גם בשביל להגן על עצמם וגם כי מבחינתם מדובר באימון מרתק, מאתגר ושבין היתר מאפשרת להתחזק, להגן ולהרזות. עם זאת, אין לבלבל בין שיעורי אירובי שמשלבים קיקבוקס לבין אמנות הלחימה עצמה, זו שמעניקה מקום של כבוד לטכניקה. כמו כן, ניתן להתאמן בכול מקום רצוי, עם קבוצה ולבד (מלווים בשק אגרוף כמובן), כך שבהחלט מדובר בנישה שאפשר לתרגל בבית ולהעמיק את היכולת במסגרת קבוצתית.

קיקבוקס - יתרונות

אם רק משלבים אימוני KICKBOX עם אימון אירובי (פעילות אנאירובית עם פעילות אירובית), ניתן לשרוף לא מעט קלוריות – בין 500 ל700 קלוריות בשעה. כיצד נסביר זאת? האימון כולל תנועות מרובות שכוללות את הידיים והרגליים, כך שזוכים לעבוד במקביל על לא מעט שרירים, קרי על שרירי הגב, הבטן, הרגליים והידיים, משמע מדובר באימון מאוד מקיף. רוצים להתחיל באימונים? הירשמו לאימון במסגרת של שיעור, או קחו מאמן אישי.

למה כדאי ללמוד קיקבוקס

מדובר בשיטת אימונים שהגיעה לתודעה בשנת 1973 והיא בעיקר כוללת כוח מתפרץ שבא לידי ביטוי באמצעות בעיטה ואגרוף. כיוון שנדרש מאמץ רב, תוצאות האימון מושגות יחסית מהר, ובאופן כללי מדובר בשיטת אימון שאינה מעמידה את הגוף בפני סכנות. כמו כן, אימוני KICKBOX מסייעים לשפר את היציבה, לשרוף קלוריות, לשפר את הכושר הגופני ואף לשפר את הגמישות ואת רמת הקואורדינציה, כאשר לרגע אין להתעלם מהערך המוסף שהוא לימוד הגנה עצמית.