קראטה

בפיטסנטר תוכלו לחפש אימוני קראטה בסביבה שלכם ולהשוות ביניהם לפי מחיר, מיקום, דירוג, חוות דעת ועוד.

מה זה קראטה?

קראטה היא אמנות לחימה שמקורה ביפן. אמנות לחימה זו היא וותיקה מאוד ויש מאחוריה תורה שלמה. דרך חיים ולא רק אמנות לחימה או סוג ספורט. ניתן להתחיל להתאמן בקראטה כבר מגיל צעיר מאוד של גן ילדים. גם ילדים בני 4 או 5 יכולים להנות מאימוני קראטה. אמנות לחימה זו מלמדת את המתאמנים משמעת עצמית, טכניקות לשיפור הריכוז האישי והשליטה העצמית ואף נושאים של מוסר.

קראטה

מקומות מומלצים לקראטה

אבא הלל סילבר 71, חיפה
10
יוצא מן הכלל
10
יוצא מן הכלל
10
יוצא מן הכלל
9.8
מצוין
אהוד קינמון 13, בת ים
9.6
מצוין
הרב קוסובסקי 69, תל אביב יפו
8.6
נהדר
שדרות בן גוריון 45, ראשון לציון
8.4
טוב מאוד
הנמל 51, חיפה
אז"ר 2, רמת השרון

מאמני כושר מומלצים לקראטה

אדר סלמה
תל אביב
אריק כהן
פרדס חנה-כרכור
גיורא יפת
חולון
אייל חגי
ראשון לציון

קראטה - מדריך למתחילים

אימוני קראטה יכולים להתאים במידה שווה גם לנשים וגם לגברים. האימונים עצמם בדרך כלל מתקיימים בחוג או קורס לפי שכבת גיל או רמת המתאמן (בדומה לג'ודו, יש בקראטה רמות מומחיות שונות שמסמלים אותן על ידי החגורה ששמים על החלוק אתו מתאמנים ומתרגלים את הספורט הזה). התרגילים עצמם באמנות לחימה זו כוללים בעיקר סוגים שונים של אגרופים ובעיטות – ודרכי התגוננות שונים. ספורט זה הוא ענף אהוב מאוד בכל רחבי העולם והוא יכולים לסייע גם למי שסובל מבעיות קשב וריכוז ורוצה לשפר את יכולת הריכוז שלו.

חוג קראטה - מה לומדים שם ולמי זה מתאים

אין דבר יותר מפחיד מאשר ללכת ברחוב ואז להיות מותקף על ידי פושע או מחבל. העניין הוא שבישראל פגיעות כאלה הן מאוד נפוצות וכל אדם מגיל צעיר צריך לעשות כל מאמץ בכדי להיות מוכן אליהם ובכדי להגן על עצמו. אז מהי הדרך הטובה ביותר להגן על עצמך? ללמוד קראטה כמובן. עליכם להבין כי אומנויות לחימה מכינות אתכם לחיים האמיתיים ונותנות לכם כלים להתמודד עם אנשים אלימים. אך אומנות לחימה גם מלמדת אתכם כיצד להיות צנועים, כיצד להיות רגועים, כיצד לשפר יכולות מוטוריות ונפשיות ולכן לכל אדם כדאי ללמוד אומנות לחימה וכך להיות חזק הרבה יותר מכל הבחינות וזה שווה המון. רוצים לחזק את הנפש ואת הפיזיות? אומנות לחימה היא הפתרון הטוב ביותר בשבילכם.

היתרונות של אימון קראטה הכבר מגיל צעיר

עליכם לדעת כי חוג קראטה כדאי להתחיל מגיל צעיר עקב מספר סיבות. קודם כל ככל שאתם מתחילים יותר מוקדם כך קל יותר ללמוד את אומנות הלחימה הזאת וכך אפשר להפוך למומחים מהר יותר וזה שווה המון. לא רק זאת אלא שיש גם לזכור כי מגיל צעיר אנו צריכים להגן על עצמנו בין אם זה בבית הספר ובין אם זה ברחוב ולכן אומנות לחימה כדאי ללמוד כבר מגיל הגן או בית הספר היסודי. עליכם גם לזכור כי הילדים שלכם מאוד ייהנו בחוג זה וזו עוד סיבה מדוע כדאי לרשום את הילדים כבר מגיל צעיר לקראטה.

קראטה ואומנויות לחימה - מסייע בבעיות קשר וריכוז

עליכם לדעת כי קראטה תורם להמון דברים כמו מראה או כמו דימוי גוף אך אחד הדברים הטובים ביותר שהקראטה עושה זה לסייע לבעיות קשב וריכוז. בעיות אלו יכולות מאוד להפריע לכם ולילדים שלכם ולכן כל דבר שמסייע להילחם בהם הוא מבורך. ברגע שאתם או הילדים שלכם תלבשו חליפת קראטה פתאום אתם תרגישו בעולם אחר ובגלל שבקראטה מוציאים כל כך הרבה אנרגיות פתאום אתם תוכלו להתרכז בצורה הרבה יותר טובה. עליכם להבין כי הריכוז יהיה לא רק בחוג אלא גם לאחריו וגם בעבודה או בבית הספר, תלוי כמובן בגיל שלכם. לכן אם יש לכם בעיית קשב וריכוז ולא משנה מי אתם ובני כמה אתם כדאי לכם להירשם לקראטה.

איך קראטה משפר את הביטחון העצמי

עליכם לדעת כי לימודי אומנות לחימה משפרים לא רק את הקשב והריכוז שלכם אלא גם את הביטחון העצמי שלכם. ביטחון עצמי הוא דבר חשוב ביותר מכיוון שהוא משפיע מאוד על חיינו. ככל שהביטחון העצמי יותר גבוה כך נצליח יותר בקריירה וכך נצליח יותר בזוגיות ולכן הקראטה הוא כלי מאוד משמעותי בחיים שלנו ויש לו השפעה עצומה עלינו.