ריקוד

בפיטסנטר תוכלו לחפש אימוני ריקוד בסביבה שלכם ולהשוות ביניהם לפי מחיר, מיקום, דירוג, חוות דעת ועוד.

שיעורי ריקוד - מה זה?

אימון ריקוד הוא אימון אירובי לכל דבר ועניין. באימון זה מפעלים את השרירים ועובדים על חיזוק שרירי הלב ריאה. אימון זה הוא שיעור ריקוד מסוג זומבה או סוגי ריקוד אחרים כמו למשל ריקוד אפריקאי או אפילו סוגי ריקוד אחרים. אימון זה יכול להיות ייחודי מאוד ולשנות את התפיסה שלנו לגבי האופן שבו אנחנו עושים כושר. האימונים מועברים על ידי מדריך מסומך שעבר הכשרה מסודרת גם בתחום הריקוד וגם בתחום הכושר הגופני. בשונה מאימון בחדר כושר, כאשר, מתאמנים בריקוד הזמן יכול לעבור מהר מאוד מבלי שבכלל נרגיש. האימונים האלו מומלצים למי שרוצה לרדת מהר במשקל ובדרך כלל אין לו כוח להתמיד באימונים בחדר כושר או באימונים קלאסיים אחרים כמו אימוני ריצה או אימוני כוח.

ריקוד

מקומות מומלצים לריקוד

סטודיו יהלום - סטודיו לריקודי בטן וסלסה
10
יוצא מן הכלל
צה״ל 2, רמלה
10
יוצא מן הכלל
סטודיו בגבעה שרון קנור
ברבור, ראש העין
10
יוצא מן הכלל
ניצניה (ניצן גנץ)
לבונה 3, חיפה
10
יוצא מן הכלל
סטודיו חניתה
נתן הנביא 1, אופקים
10
יוצא מן הכלל
Be תנועה גבעתיים
וייצמן 19, גבעתיים
10
יוצא מן הכלל
10
יוצא מן הכלל
10
יוצא מן הכלל
שכונת שיכון עלייה, כפר סבא
9.8
מצוין
דרך החורש 4, יהוד
9.8
מצוין
החלוץ 47, ירושלים
9.8
מצוין
ההדר 19, קרית אונו
9.8
מצוין
9.6
מצוין
9.6
מצוין
בנימין מינץ 24, פתח תקווה
9.6
מצוין

מאמני כושר מומלצים לריקוד

תל אביב יפו
אור פלוס
פתח תקווה
צרי בר נתן
גבעתיים
לאה דוקס
יהוד-מונוסון
נועה קדמן
כפר סבא
מישל חי פרידמן
קרית אונו
נדיה שליחוב
פתח תקווה
עוז מורג
רמת גן
חגית גרוסמן
ירושלים

שיעורי ריקוד - המדריך המלא למתחילים

שיעורי ריקוד הם שילוב נהדר בין ביטוי אמנותי וספורט אירובי לכל דבר ועניין. יש הרבה סוגים שונים של ריקודים ואימוני ספורט באמצעות ריקוד כמו זומבה או ריקוד אפריקאי. סוג אימון זה מתאים לכל אחד כולל לילדות צעירות, נערות ונשים בוגרות. היתרונות של שיעורים אלו הוא שהם כיפיים מאוד ודינמיים ובמהלך השיעור עצמו מוציאים הרבה אנרגיה רבה. הוצאת אנרגיה זו יכול להוות פורקן למתח ולחץ וגם דרך טובה לשריפת קלוריות.

שיעור ריקוד - למי זה מתאים?

אימון ריקוד יכול להתאים מאוד למי שרוצה להזיז את הגוף וספורט אחר כמו ריצה או פילאטיס משמעממים אותו. ריקוד כספורט יכול להתאים לאנשים שיש להם הפרעות קשב וריכוז או קושי לשבת באותו המקום הרבה זמן. אם אנחנו אוהבים לזוז ואנחנו רוצים לעסוק בספורט שיהיה גם מעניין וגם מאתגר מבחינה מנטלית ופיזית – הבחירה להתאמן בסוג ספורט כמו ריקוד או תנועה יכולה להתאים לנו מאוד. לרוב קבוצות בהם מתאמנים בריקוד יהיו מחולקות לפי גיל המתאמנים. כך ילדות בנות 4 לא יתאמנו ביחד עם נערות בנות 15 ונשים בנות 30 לא יתאמנו עם נשים בנות 60 פלוס.

היתרונות של אימוני ריקוד

הבחירה להתחיל להתאמן בריקוד יכולה לשנות את החיים שלנו מקצה אחד לקצה אחר. אנחנו יכולים לבחור כמה אימונים נרצה בשבוע. לרוב, מומלץ להתמיד בפעילות גופנית ואימונים לפחות פעמיים עד ארבע פעמים בשבוע. היתרון בהשתתפות בחוג שבו רוקדים באופן חופשי וכל המשתתפות הן בגילנו הוא שאנחנו יכולות להרגיש משוחררות ובטוחות יותר. ניתן להתחיל באימונים אלו בכל גיל ובכל גיל אימונים אלו יכולים לתרום לנו רבות. אימוני הריקוד יכולים לסייע לנו לשפר את המדדים של השומן והסוכר בדם שלנו והם יכולים לסייע לנו גם למנוע תחלואה שונה כמו מחלות לבביות. אם הבריאות שלנו חשובה לנו, כדאי לנו כבר מחר בבוקר לבחור סוג ספורט ולהתמיד באימונים בו. ניתן לשלב בין מספר סוגי ספורט שונים ולהתאמן גם בריקוד וגם בריצה או גם באימוני אירובי וגם באימוני כוח.