פיטסנטר טאבטה

טאבטה

בפיטסנטר תוכלו לחפש אימוני טאבטה בסביבה שלכם ולהשוות ביניהם לפי מחיר, מיקום, דירוג, חוות דעת ועוד.

מה זה טאבטה?

בניגוד להרבה מאוד אימונים אחרים שלוקחים שעות, כך הכול הפוך. בפועל, אנחנו מדברים כאן על אימון של ארבע דקות בלבד. יש בו שמונה תרגילים וכל תרגיל אנחנו עושים 20 שניות. לאחר מכן ננוח 10 שניות ואם נחזור על כל יום – יהיו תוצאות. זה נשמע לכם כמו חלום? עצרו לרגע והבינו: אלה הולכות להיות 4 דקות מאוד אינטנסיביות. האימון הזה עובד על קושי רב ולכן, למרות שזה נשמע פשוט, בפועל זה לא כך. אימון טאבטה הוא משהו שעושים, למשל, בסוף אימון רגיל. מצד שני, אפשר גם לעשות אימונים שמורכבים כולם מהתרגילים האלה. אם תהיתם מה המטרה ולאן תגיעו בסוף, כמובן שאתם צודקים. אחרי הכול, אנחנו מתאמנים כדי לראות תוצאות. המטרה כאן היא ליצור אימון מאוד קצר ומאוד יעיל.

טאבטה

מקומות מומלצים לטאבטה

בנימין 4, רחובות
10
יוצא מן הכלל
דרך חברון 15, באר שבע
10
יוצא מן הכלל
ארלוזורוב 15, באר שבע
10
יוצא מן הכלל
קרוספיט מידבר באר שבע
הכשרת היישוב 3, באר שבע
10
יוצא מן הכלל
פלוטיצקי 10, ראשון לציון
10
יוצא מן הכלל
גולומב 2, הוד השרון
10
יוצא מן הכלל
10
יוצא מן הכלל
סטודיו ויטנס גבעתיים
כורזין 5, גבעתיים
10
יוצא מן הכלל
סטודיו חניתה
נתן הנביא 1, אופקים
10
יוצא מן הכלל
ה' באייר 40, תל אביב יפו
10
יוצא מן הכלל
סטודיו מוטיבייט מודיעין
המעיין 4, מודיעין מכבים רעות
10
יוצא מן הכלל
מרכז ויצמן לכושר עלית
בוסי סנט ג'ורג' 13, קרית עקרון
9.8
מצוין
אינטרנציונל 9, חיפה
9.8
מצוין
We Well רמת גן
פבריגט 32, רמת גן
9.8
מצוין
פיט סטודיו רמת השרון
המעפילים 15, רמת השרון
9.6
מצוין

מאמני כושר מומלצים לטאבטה

עמר גרינשפן
תל אביב יפו
10
יוצא מן הכלל
תל אביב יפו
קטי דלויה
רחובות
אליעד שוייצר
תל אביב יפו
פתח תקווה
ויקטור עזרא
תל אביב יפו
חן שם-טוב
ראשון לציון
חליל צרפתי
זכרון יעקב

טאבטה – האימון ששומעים עליו בכל מקום

בין אם אתם אנשים שמתאמנים ובין אם לא, טאבטה זה משהו שאי אפשר לא לשמוע עליו. היום כולם מדברים על זה ויש לכך סיבה אחת טובה: זה עובד. אם אתם מחפשים את האימון הבא שיעשה לגוף שלכם רק טוב, זו אופציה שכדאי לקחת בחשבון.

היתרונות של אימון טאבטה

אתם תוהים איך יכול להיות שאימון מוזר כזה כבש את העולם? למי הוא מתאים ומה יקרה לכם בסופו? חשוב שתבינו: הדברים לא קורים במקרה. כלומר, במסגרת האימונים האלה אתם תוכלו ליהנות מכמה יתרונות משמעותיים:

  • שיפור של סיבולת לב ריאה
  • שיפור כושר גופני באופן כללי
  • שריפת שומנים

יתרון משמעותי שיש לסוג האימונים האלה, הוא הזמן. אנחנו חיים בעידן שבו זמן הוא מצרך נדיר ויקר. כולנו עסוקים, ולמרות הרצון הטוב, לא תמיד מתאים לנו לבלות שעות ארוכות בחדר הכושר. אם זה נשמע לכם מוכר ואם אתם רוצים למקסם את זמן האימון טאבטה זו הבחירה הנכונה. יש לכם זמן מוגבל? האימון יתאים לכם! רוצים לשרוף כמה שיותר? האימון הזה מושלם עבורכם! בנוסף, אפשר ליצור את האימון הזה בדרגות קושי שונות. לכן, אפילו אם אתם בכלל לא בכושר, תוכלו לבנות אימון שיהיה מותאם לכם.

איפה אפשר למצוא אימון טאבטה?

אם חשבתם לרגע שאתם חייבים להתאמן לבד, טעיתם. היום יש, למשל, גם שיעורי טאבטה שתוכלו לקחת בהם חלק. יש לכך כמה יתרונות ברורים. כאשר אתם מתאמנים בקבוצה, אתם נותנים אחד לשני כושר. בנוסף, לרוב יש מדריך שאחראי על בניית האימון כולו. אין ספק שכאשר מדברים על אימון כל כך אינטנסיבי, גם המוזיקה חשובה. אנחנו צריכים משהו שיכניס אותנו לקצב וייתן לנו את האנרגיה. רק אם נעשה את האימון ברמת האינטנסיביות הנדרשת, הוא באמת יהיה יעיל. זה בדיוק מה שקורה בשיעורים כאלה שמתקיימים במקומות מסודרים. לכן, אם אתם רוצים להיכנס לכושר בצורה מהירה, כדאי שתנסו את האופציה המוצלחת הזאת.