אדר סלמה

Adar Salama

אימוני און ליין דרך הזום בקבוצה ובאופן פרטי. אימונים פונקציונאליים, מגוונים מאוד, מאתגרים וסופר מחטבים. שיפור כוח, סבולת אירובית, שיווי משקל ותמיד בדגשים אישיים כך שמותאמים במדויק לרמת הכושר, בהקפדה על יציבה נכונה ועבודה מדויקת למניעת פציעות. אדר סלמה, מאמנת כושר מוסמכת מעל 15 שנה. בעבר מאמנת אישית ברשת הולמספלייס. תעשו לעצמכם משהו טוב!

אזורי פעילות

תל אביב יפו

שירותים

מתאים לקבוצות
מתאים ליחידים
מטפל

מיקום

תל אביב

דירוגים וחוות דעת

רוצים לשתף את חוות הדעת שלכם על אדר?
מצוין
0%
טוב מאוד
0%
טוב
0%
ממוצע
0%
סביר
0%

חישוב הדירוג באתר נעשה על ידי איסוף דירוגים מרחבי הרשת וחישוב כללי של המערכת באתר המחושב על ידי מספר פרמטרים לפי שיקול דעת האתר.
חשוב לציין, לא כל חוות הדעת מופיעות באתר ולכן יכול להיות אי התאמה בין הכמות הכללית של חוות הדעת לבין חוות הדעת המוצגות בפועל.

חוות דעת אחרונות על אדר סלמה

שאלות ותשובות

באילו אזורים אדר סלמה מאמנת?
אדר סלמה מאמנת אימוני כושר בתל אביב.
האם מומלץ להתאמן אצל אדר סלמה?
כדי לראות המלצות וחוות דעת על אדר סלמה, ניתן להיכנס לעמוד המאמנת ולראות תחת דירוגים וחוות דעת את כל חוות הדעת והביקורות מרחבי הרשת.
האם אימון אצל אדר סלמה יסייע לי לחיטוב ועיצוב הגוף?
כאשר אנו עושים אימון נכון ומדויק המותאם על ידי מאמן מקצועי, תוכלו להגיע לתוצאות איכותיות ביותר מבחינת חיטוב או עיצוב הגוף שלכם.
אני רוצה להירשם לאימון אצל אדר סלמה, איך אני עושה זאת?
פשוט וקל! משאירים את הפרטים שלכם באתר ויחזרו אליכם לתיאום אימון בדרך ובזמן שהכי נוח לך!
מתי רואים תוצאות כשעושים אימון אצל אדר סלמה?
לא ניתן לקבוע נתון כזה מראש, הכל תלוי בנתוני הכניסה הראשונים כגון BMI - משקל, גובה, רף הכושר כעת ועוד. עם תזונה נכונה, מספר אימונים בשבוע והתמדה. אימוני נינג'ה יכולים להציג שיפור במבנה הפיזי כגון חיזוק ועיצוב שרירים, הפחתה בשומן והרזייה ועוד בתוך מספר שבועות.
רוצים לדבר עם אדר?
השאירו פרטים
או חייגו:
על ידי לחיצה על כפתור השליחה מעלה או חיוג למספר הטלפון המופיע, הנני מצהיר/ה ומתחייב/ת כי קראתי את התקנון ותנאי השימוש באתר והנני מסכים/ה לכל תנאיו ולמדיניות הפרטיות באתר.