עדי ארבלי

Adi Arbeli

YOGADI – מרחב אינטימי ליוגה באבן יהודה. סטודיו ביתי ונעים, שיעורים בקבוצות קטנות וליווי אישי. מתאים לכל הרמות ראשון ורביעי 19:30-21:00 שישי 08:30-10:00

אזורי פעילות

אבן יהודה

פעילויות

שירותים

שיעור בבית
שיעור אונליין
שיעור בחוץ
מתאים לקבוצות
מתאים ליחידים

מיקום

אבן יהודה

דירוגים וחוות דעת

רוצים לשתף את חוות הדעת שלכם על עדי?
מצוין
0%
טוב מאוד
0%
טוב
0%
ממוצע
0%
סביר
0%

חישוב הדירוג באתר נעשה על ידי איסוף דירוגים מרחבי הרשת וחישוב כללי של המערכת באתר המחושב על ידי מספר פרמטרים לפי שיקול דעת האתר.
חשוב לציין, לא כל חוות הדעת מופיעות באתר ולכן יכול להיות אי התאמה בין הכמות הכללית של חוות הדעת לבין חוות הדעת המוצגות בפועל.

חוות דעת אחרונות על עדי ארבלי

שאלות ותשובות

באילו אזורים עדי ארבלי מאמנת?
עדי ארבלי מאמנת אימוני כושר באבן יהודה.
האם מומלץ להתאמן אצל עדי ארבלי?
כדי לראות המלצות וחוות דעת על עדי ארבלי, ניתן להיכנס לעמוד המאמנת ולראות תחת דירוגים וחוות דעת את כל חוות הדעת והביקורות מרחבי הרשת.
האם אימון אצל עדי ארבלי יסייע לי לחיטוב ועיצוב הגוף?
כאשר אנו עושים אימון נכון ומדויק המותאם על ידי מאמן מקצועי, תוכלו להגיע לתוצאות איכותיות ביותר מבחינת חיטוב או עיצוב הגוף שלכם.
אני רוצה להירשם לאימון אצל עדי ארבלי, איך אני עושה זאת?
פשוט וקל! משאירים את הפרטים שלכם באתר ויחזרו אליכם לתיאום אימון בדרך ובזמן שהכי נוח לך!
מתי רואים תוצאות כשעושים אימון אצל עדי ארבלי?
לא ניתן לקבוע נתון כזה מראש, הכל תלוי בנתוני הכניסה הראשונים כגון BMI - משקל, גובה, רף הכושר כעת ועוד. עם תזונה נכונה, מספר אימונים בשבוע והתמדה. אימוני נינג'ה יכולים להציג שיפור במבנה הפיזי כגון חיזוק ועיצוב שרירים, הפחתה בשומן והרזייה ועוד בתוך מספר שבועות.
רוצים לדבר עם עדי?
השאירו פרטים
או חייגו:
על ידי לחיצה על כפתור השליחה מעלה או חיוג למספר הטלפון המופיע, הנני מצהיר/ה ומתחייב/ת כי קראתי את התקנון ותנאי השימוש באתר והנני מסכים/ה לכל תנאיו ולמדיניות הפרטיות באתר.