ליאת מנג'יב גיא

Liat Manjeev Guy

שיעורי יוגה ומדיטציה לגוף ולנפש, לשיפור המצב הבריאותי, להרגעת מתחים ושיפור מצב הרוח, להעצמה אישית עם דגש על צמיחה רוחנית. מתאים לנשים ולגברים בכל גיל החל מ-20, ולכל מצב גופני. אין צורך בניסיון קודם.

אזורי פעילות

רמת גן

פעילויות

מיקום

רמת גן

דירוגים וחוות דעת

רוצים לשתף את חוות הדעת שלכם על ליאת?
מצוין
0%
טוב מאוד
0%
טוב
0%
ממוצע
0%
סביר
0%

חישוב הדירוג באתר נעשה על ידי איסוף דירוגים מרחבי הרשת וחישוב כללי של המערכת באתר המחושב על ידי מספר פרמטרים לפי שיקול דעת האתר.
חשוב לציין, לא כל חוות הדעת מופיעות באתר ולכן יכול להיות אי התאמה בין הכמות הכללית של חוות הדעת לבין חוות הדעת המוצגות בפועל.

חוות דעת אחרונות על ליאת מנג'יב גיא

שאלות ותשובות

באילו אזורים ליאת מנג'יב גיא מאמנת?
ליאת מנג'יב גיא מאמנת אימוני כושר ברמת גן.
האם מומלץ להתאמן אצל ליאת מנג'יב גיא?
כדי לראות המלצות וחוות דעת על ליאת מנג'יב גיא, ניתן להיכנס לעמוד המאמנת ולראות תחת דירוגים וחוות דעת את כל חוות הדעת והביקורות מרחבי הרשת.
האם אימון אצל ליאת מנג'יב גיא יסייע לי לחיטוב ועיצוב הגוף?
כאשר אנו עושים אימון נכון ומדויק המותאם על ידי מאמן מקצועי, תוכלו להגיע לתוצאות איכותיות ביותר מבחינת חיטוב או עיצוב הגוף שלכם.
אני רוצה להירשם לאימון אצל ליאת מנג'יב גיא, איך אני עושה זאת?
פשוט וקל! משאירים את הפרטים שלכם באתר ויחזרו אליכם לתיאום אימון בדרך ובזמן שהכי נוח לך!
מתי רואים תוצאות כשעושים אימון אצל ליאת מנג'יב גיא?
לא ניתן לקבוע נתון כזה מראש, הכל תלוי בנתוני הכניסה הראשונים כגון BMI - משקל, גובה, רף הכושר כעת ועוד. עם תזונה נכונה, מספר אימונים בשבוע והתמדה. אימוני נינג'ה יכולים להציג שיפור במבנה הפיזי כגון חיזוק ועיצוב שרירים, הפחתה בשומן והרזייה ועוד בתוך מספר שבועות.
רוצים לדבר עם ליאת?
השאירו פרטים
או חייגו:
על ידי לחיצה על כפתור השליחה מעלה או חיוג למספר הטלפון המופיע, הנני מצהיר/ה ומתחייב/ת כי קראתי את התקנון ותנאי השימוש באתר והנני מסכים/ה לכל תנאיו ולמדיניות הפרטיות באתר.