לימור מזרחי

Limor Mizrahi

שמי לימור מזרחי בוגרת וינגייט ובעלת תעודות של: מדריכת כושר גופני ובריאות מדריכת אימון רצועות – TRX מדריכת כושר אישי עזרה ראשונה סיימתי את הלימודים בהצטיינות במהלך האימונים אני בונה תוכנית אישית /קבוצתית ובמהלכה אני עורכת בדיקות ומעקב אחרי מדדים ברשותי מגוון רחב של ציוד איכותי שאיתו אני מגיעה לבית הלקוח / פארקים אשר הופך את האימון לחוויה גדולה

אזורי פעילות

ירושלים

פעילויות

מיקום

ירושלים

דירוגים וחוות דעת

רוצים לשתף את חוות הדעת שלכם על לימור?
מצוין
0%
טוב מאוד
0%
טוב
0%
ממוצע
0%
סביר
0%

חישוב הדירוג באתר נעשה על ידי איסוף דירוגים מרחבי הרשת וחישוב כללי של המערכת באתר המחושב על ידי מספר פרמטרים לפי שיקול דעת האתר.
חשוב לציין, לא כל חוות הדעת מופיעות באתר ולכן יכול להיות אי התאמה בין הכמות הכללית של חוות הדעת לבין חוות הדעת המוצגות בפועל.

חוות דעת אחרונות על לימור מזרחי

שאלות ותשובות

באילו אזורים לימור מזרחי מאמנת?
לימור מזרחי מאמנת אימוני כושר בירושלים.
האם מומלץ להתאמן אצל לימור מזרחי?
כדי לראות המלצות וחוות דעת על לימור מזרחי, ניתן להיכנס לעמוד המאמנת ולראות תחת דירוגים וחוות דעת את כל חוות הדעת והביקורות מרחבי הרשת.
האם אימון אצל לימור מזרחי יסייע לי לחיטוב ועיצוב הגוף?
כאשר אנו עושים אימון נכון ומדויק המותאם על ידי מאמן מקצועי, תוכלו להגיע לתוצאות איכותיות ביותר מבחינת חיטוב או עיצוב הגוף שלכם.
אני רוצה להירשם לאימון אצל לימור מזרחי, איך אני עושה זאת?
פשוט וקל! משאירים את הפרטים שלכם באתר ויחזרו אליכם לתיאום אימון בדרך ובזמן שהכי נוח לך!
מתי רואים תוצאות כשעושים אימון אצל לימור מזרחי?
לא ניתן לקבוע נתון כזה מראש, הכל תלוי בנתוני הכניסה הראשונים כגון BMI - משקל, גובה, רף הכושר כעת ועוד. עם תזונה נכונה, מספר אימונים בשבוע והתמדה. אימוני נינג'ה יכולים להציג שיפור במבנה הפיזי כגון חיזוק ועיצוב שרירים, הפחתה בשומן והרזייה ועוד בתוך מספר שבועות.
רוצים לדבר עם לימור?
השאירו פרטים
או חייגו:
על ידי לחיצה על כפתור השליחה מעלה או חיוג למספר הטלפון המופיע, הנני מצהיר/ה ומתחייב/ת כי קראתי את התקנון ותנאי השימוש באתר והנני מסכים/ה לכל תנאיו ולמדיניות הפרטיות באתר.