תמי ליאור אהרוני

Tami Lior Aharoni

לחוש את עצמינו נעים דרך מסלולי תנועה חדשים, לחבר מחשבה לתנועה עד שהיא הופכת לטבעית, להקשיב לאיכות הנשימה ולהעמיקה, לפתח תחושתיות כדרך למודעות עצמית וחיבור לרגשות, להקשיב לאותות ולכאבים כקולות חכמים וכמסרים…

אזורי פעילות

חדרה

פעילויות

שירותים

מתאים לקבוצות
מתאים ליחידים
מטפל
סדנאות

מיקום

חדרה

דירוגים וחוות דעת

רוצים לשתף את חוות הדעת שלכם על תמי?
מצוין
0%
טוב מאוד
0%
טוב
0%
ממוצע
0%
סביר
0%

חישוב הדירוג באתר נעשה על ידי איסוף דירוגים מרחבי הרשת וחישוב כללי של המערכת באתר המחושב על ידי מספר פרמטרים לפי שיקול דעת האתר.
חשוב לציין, לא כל חוות הדעת מופיעות באתר ולכן יכול להיות אי התאמה בין הכמות הכללית של חוות הדעת לבין חוות הדעת המוצגות בפועל.

חוות דעת אחרונות על תמי ליאור אהרוני

שאלות ותשובות

באילו אזורים תמי ליאור אהרוני מאמנת?
תמי ליאור אהרוני מאמנת אימוני כושר בחדרה.
האם מומלץ להתאמן אצל תמי ליאור אהרוני?
כדי לראות המלצות וחוות דעת על תמי ליאור אהרוני, ניתן להיכנס לעמוד המאמנת ולראות תחת דירוגים וחוות דעת את כל חוות הדעת והביקורות מרחבי הרשת.
האם אימון אצל תמי ליאור אהרוני יסייע לי לחיטוב ועיצוב הגוף?
כאשר אנו עושים אימון נכון ומדויק המותאם על ידי מאמן מקצועי, תוכלו להגיע לתוצאות איכותיות ביותר מבחינת חיטוב או עיצוב הגוף שלכם.
אני רוצה להירשם לאימון אצל תמי ליאור אהרוני, איך אני עושה זאת?
פשוט וקל! משאירים את הפרטים שלכם באתר ויחזרו אליכם לתיאום אימון בדרך ובזמן שהכי נוח לך!
מתי רואים תוצאות כשעושים אימון אצל תמי ליאור אהרוני?
לא ניתן לקבוע נתון כזה מראש, הכל תלוי בנתוני הכניסה הראשונים כגון BMI - משקל, גובה, רף הכושר כעת ועוד. עם תזונה נכונה, מספר אימונים בשבוע והתמדה. אימוני נינג'ה יכולים להציג שיפור במבנה הפיזי כגון חיזוק ועיצוב שרירים, הפחתה בשומן והרזייה ועוד בתוך מספר שבועות.
רוצים לדבר עם תמי?
השאירו פרטים
או חייגו:
על ידי לחיצה על כפתור השליחה מעלה או חיוג למספר הטלפון המופיע, הנני מצהיר/ה ומתחייב/ת כי קראתי את התקנון ותנאי השימוש באתר והנני מסכים/ה לכל תנאיו ולמדיניות הפרטיות באתר.