פיטסנטר כוח ומשקולות

כוח ומשקולות

בפיטסנטר תוכלו לחפש אימוני כוח ומשקולות בסביבה שלכם ולהשוות ביניהם לפי מחיר, מיקום, דירוג, חוות דעת ועוד.

מה זה כוח ומשקולות?

אם אתם רוצים באמת לחזק את הכוח שלכם, אימוני משקולות זה הדרך הטובה ביותר. במהלך האימונים הללו תגרמו לשרירים שלכם לעבוד בעומסים כבדים הרבה יותר מאלו שהם חווים ביומיום, מה שיאפשר לכם לבנות מסת שריר גדולה יותר ולחזק כמובן את הכוח שלכם. אימון כוח הוא אימון שהדגש בו הוא על חיזוק השרירים והכוח ולא על סיבולת הלב והריאה. במהלך האימון מפעילים בצורה מרוכזת לחץ על שריר מסוים בעומס גבוה. הכלי שבו אנחנו עושים שימוש הוא המשקולת. ככל שהמשקולות כבדות יותר כך הלחץ על השריר גבוה יותר, מה שמאפשר לנו לחזק את הכוח ולגרום לבניין איכותי יותר של מערכת השרירים. לסיכום, שיעור כוח ומשקולות הוא הדרך הכי טובה עבורכם כדי לחזק את הכוח שלכם ולהגיע למסת השריר הרצויה. כל מה שאתם צריכים זה משקולות.

כוח ומשקולות

מקומות מומלצים לכוח ומשקולות

בנימין 4, רחובות
10
יוצא מן הכלל
דרך שלמה שמלצר 12, פתח תקווה
10
יוצא מן הכלל
קרוספיט מידבר באר שבע
הכשרת היישוב 3, באר שבע
10
יוצא מן הכלל
דוד סחרוב 19, ראשון לציון
10
יוצא מן הכלל
רבי עקיבא 50, הרצליה
10
יוצא מן הכלל
פלוטיצקי 10, ראשון לציון
10
יוצא מן הכלל
יגאל אלון 11, קרית מוצקין
10
יוצא מן הכלל
פייט קלאב תל אביב
אברבנאל 53, תל אביב-יפו
10
יוצא מן הכלל
סוקולוב 66, רמת השרון
10
יוצא מן הכלל
דיסנצ'יק 9, תל אביב יפו
10
יוצא מן הכלל
נחום שריג 15, באר שבע
10
יוצא מן הכלל
ז'בוטינסקי 23, אופקים
10
יוצא מן הכלל
סטודיו חניתה
נתן הנביא 1, אופקים
10
יוצא מן הכלל
צה"ל 42, גבעתיים
10
יוצא מן הכלל
ברנדייס 20, תל אביב יפו
10
יוצא מן הכלל

מאמני כושר מומלצים לכוח ומשקולות

דימה פיט
רעננה
10
יוצא מן הכלל
יוליה ורנבסקי
10
יוצא מן הכלל
עמר גרינשפן
תל אביב יפו
10
יוצא מן הכלל
רונן אביב
10
יוצא מן הכלל
מאור זקן
תל אביב יפו
10
יוצא מן הכלל
נטלי דנינו
אשדוד
2.0
סביר
לאון קסלר
תל אביב יפו
תל אביב יפו
תומר וסרמן
פתח תקווה
רותם בן שמעון
נס ציונה
קטי דלויה
רחובות
מודיעין
דן סגיר
תל אביב יפו

אימון כוח ומשקולות - כל מה שאתם צריכים לדעת

אימוני כוח ואימוני משקולות אלו שני נדבכים משלימים, חשובים ושהרבה פעמים מתממשקים במגוון תרגילים. אז במה מדובר ואלו יתרונות מציעים האימונים? מוזמנים להתחיל להכיר את השיטות השונות, להבין כיצד מתחילים ומדוע רבים משקיעים בנישה הזו – מתחילים:

המטרה של אימון כוח ומשקולות

המטרה של אימוני משקולות היא לפתח את מסת השריר באמצעות תרגילי התנגדות. לרוב נהוג להעלות אט אט את המשקל, ולשלב בין מגוון תרגילים לבין מגוון מכשירים, כך שזוכים לעבוד על קבוצות גדולות של שרירים. עוד נציין שאם המטרה היא לפתח כוח רצוי להשקיע בין פעם אחת לשש פעמים, אם המטרה היא להגדיל את מסת השריר רצוי להשקיע בין שש פעמים לשתים עשרה פעמים, ואם המטרה היא לפתח סיבולת רצוי להשקיע מעל לשלוש עשרה פעמים.

עקרונות מנחים באימון משקולות

לאימון משקולות יש 4 עקרונות מנחים: יש להקפיד על חזרתיות שנעשית בצורה מבוקרת, יש להרכיב את התרגול מסטים שחוזרים על עצמם (ללא הפסקות), יש להקפיד על טווח התנועה ויש להקפיד על מנוחה בין הסטים – בזמן הזה השרירים מקבלים הזדמנות להתאושש ולאפשר המשך אימון יעיל.

הקשר לדיאטה מומלצת

אימון כוח הנו אימון אנאירובי שנועד למנוע איבוד של מסת שריר, כך שגם מתחזקים תוצאות, גם משילים במשקל וגם מחטבים את הגוף, ופה חשוב לציין שאנשים שמשקיעים בדיאטה צרכים להשקיע בגירעון קלורי, משמע עליהם להוציא יותר קלוריות ממה שהם מכניסים. כיצד? אפשרי להשיג זאת ע"י דיאטה, או לחלופין ע"י שילוב של פעילות גופנית עם שינוי תזונה, ופה אימוני כוח נכנסים לתמונה. כיצד? בעקבות אימוני כוח הגוף חש בחוסר אנרגיה ועל כן פונה לפרק מאגרי שומן.

לסיכום, תרגילי כוח ומשקולות מאוד בריאים וידועים כאימוני התנגדות. הם מחזקים את הגוף, מסייעים להשיל במשקל, יעילים ללב, מסייעים לחוש טוב ומחטבים את האיברים שעליהם עובדים. כמו כן, מאוד חשובה הנחיה צמודה ושילוב של תזונה משלימה. מה עוד? עבור הנשים שבקהל נציין שאין לחשוש לפתח שרירים בעקבות האימונים – כל עוד לא מרבים בצריכה של חלבונים.

כתבות שיכולות לעניין אותך

פורסם ע"י חן רוזנשטיין ב 12 לינואר 2023
פורסם ע"י נועם זילקה ב 8 ליוני 2022