פיטסנטר פילאטיס

פילאטיס

בפיטסנטר תוכלו לחפש אימוני פילאטיס בסביבה שלכם ולהשוות ביניהם לפי מחיר, מיקום, דירוג, חוות דעת ועוד.

מה זה פילאטיס?

אימון פילאטיס הוא אימון שבו ניתן דגש על ביצוע נכון של תנועות שונות. באימון תלמדו כיצד לבצע את התנועות היומיות שלכם באופן הכון, ותחזקו את הגמישות והיציבות של הגוף שלכם. גם עבור ספורטאים שיעור פילאטיס הוא דבר מומלץ מאוד. אימון פילאטיס מועבר על ידי מאמן כושר אישי מוסמך שמכיר את השיטה היטב ויודע כיצד להדריך מתאמנים חדשים. אתם רק צריכים למצוא את השיעור שנוח לכם. עבור גמישות ויציבות, לא צריך ללכת רחוק, אפשר פשוט לפנות לאימון פילאטיס. בשיעור תלמדו כיצד לבצע בצורה האופטימלית תנועות שונות ותחזקו את הגוף. אז אם אתם מחפשים נדרך מצוינת לחזק את הגוף שלכם, פילאטיס יכול מאוד לעניין אתכם.

פילאטיס

מקומות מומלצים לפילאטיס

טים זון רחובות
בנימין 4, רחובות
10
יוצא מן הכלל
אנסטסייה פילאטיס רעננה
10
יוצא מן הכלל
סטודיו גולדברג פתח תקווה
דרך שלמה שמלצר 12, פתח תקווה
10
יוצא מן הכלל
לבל אפ באר שבע
ארלוזורוב 15, באר שבע
10
יוצא מן הכלל
קרוספיט מידבר באר שבע
הכשרת היישוב 3, באר שבע
10
יוצא מן הכלל
שיבננדה יוגה מטע
האלה 17, מטע
10
יוצא מן הכלל
סטודיו רינת נתנאל
דרך הדרום 9, קרית גת
10
יוצא מן הכלל
סטודיו דנית כפר סבא
צביה לובטקין 9, כפר סבא
10
יוצא מן הכלל
עדי אדניה פילאטיס מכשירים ברחובות
10
יוצא מן הכלל
אימונוי תל אביב
מלכי ישראל 9, תל אביב-יפו
10
יוצא מן הכלל
סטודיו Function חיפה
שדרות הנשיא 48, חיפה
10
יוצא מן הכלל
פילאטיס אדי ועדי הרצליה
בן גוריון 79, הרצליה
10
יוצא מן הכלל
אור פרסמן פילאטיס פתח תקווה
העלייה השנייה 2, פתח תקווה
10
יוצא מן הכלל
סטודיו O מרחביה
שדרות שאול עמור 20, מגדל העמק
10
יוצא מן הכלל
שלי בר פילאטיס פתח תקווה
אימבר 14, פתח תקווה
10
יוצא מן הכלל

מאמני כושר מומלצים לפילאטיס

ענת שקד
חיפה
תל אביב יפו
רמת גן
תותי בר זוהר
תל אביב יפו
טל בן חיים
ירושלים
תל אביב יפו
עמק חפר
פתח תקווה
רמת ישי
תומר וסרמן
פתח תקווה
טבריה

אימון פילאטיס - כל מה שאתם צריכים לדעת

כיום רבים מדברים על פילאטיס, אך במה בדיוק מדובר, למי מתאימה השיטה ומדוע היא כה מסייעת? ובכן לא רבים יודעים, אך בשונה ממגוון שיטות אימון אחרות, שיטה זו נועדה לסייע לאנשים בעלי מוגבלות תנועה, ועל כן בתחילת דרכה הפילאטיס כיכבה בקרב רקדנים ואט אט הפכה לנחלת הכלל. כיום ניתן למצוא מגוון פרשנויות, אך הבסיסי נשאר זהה – מתמקד בששת העקרונות הבאים: שליטה, ריכוז, זרימה, מרכז, נשימה ודיוק.

פילאטיס ללא שחיקה

פילאטיס מסייעת למתאמנים לבצע שלל פעולות יומיומיות במינימום מאמץ ומבלי לשחוק או לפגוע בגוף. היא מתמקדת בשרירים המייצבים ובחיזוק שרירי הליבה (קרי שרירי הבטן), ומלמדת כיצד נכון לגייס שרירים מסוימים עבור ביצוע תנועות נקודתיות, כך שנקבל תנועה חלקה שמונעת עומס על הגוף.

אופי התרגול של אימון פילאטיס

מי שבוחר להכניס את הפילאטיס לחייו, יכול לתרגל לבד בבית ויכול למצוא סטודיו פילאטיס. לרוב השיעורים מתמקדים בשורת תרגילים שכוללים מספר מועט של חזרות, וזאת מתוך מטרה למנוע שחיקה. עוד נחדד שהמשותף לכל התרגילים נוגע לייצוב איברים מסוימים לצד תנועה מאוזנת של שאר האיברים, ופה נציין שאותה יציבות היא זו שאמורה לאתגר את השרירים.

פילאטיס מומלץ ע"י הרופאים

אימוני פילאטיס מציעים מגוון שיטות, למשל פילאטיס מכשירים. המכשירים מוסיפים עניין ובעיקר מעניקים תמיכה ממוקדת וקשת רחבה יותר של תרגילים. בין אם בוחרים בשיעורי פילאטיס מזרן ובין אם בוחרים בשיעורי פילאטיס מכשירים, טוב לדעת שפעילות זו מומלצת לכולם, וכמובן שגם לאנשים שסובלים מפציעות גופניות, ואכן לא מעט אנשים שסובלים מבעיות ברכיים וגב זוכים לחוש שיפור משמעותי ברגע שהם משלבים בין שיעורי פילאטיס לטיפולי פיזיותרפיה, פשוט כי האימון מזרז את הליך ההחלמה. אי לכך אין זה מפתיע שהרבה פעמים אלו הרופאים שמפנים את המטופלים לשיעורים, ולו מתוך מטרה להימנע מניתוח.

פילאטיס מתאים לכל אחד ואחת

אז בין אם אתם צעירים או מבוגרים, בריאים או בעלי בעיות גופניות, טוב לדעת שאם מחפשים פעילות ספורטיבית שמעניקה אנרגיות, ששומרת על הגוף ושמחזקת את היציבה, את טווח התנועה ואת הגמישות, הרי ששיעורי פילאטיס עונים בדיוק על המטרה.

כתבות שיכולות לעניין אותך

פורסם ע"י הילה פאר ב 13 לאוקטובר 2022
פורסם ע"י בר לוי ב 15 למאי 2022