פיטסנטר פילאטיס פילאטיס מכשירים

פילאטיס מכשירים

בפיטסנטר תוכלו לחפש אימוני פילאטיס מכשירים בסביבה שלכם ולהשוות ביניהם לפי מחיר, מיקום, דירוג, חוות דעת ועוד.

מה זה פילאטיס מכשירים?

אימון פילאטיס מכשירים, בדיוק כמו אימון הפילאטיס נועד לעבוד על גמישות, יציבות וחיזוק שרירי הליבה של הגוף. בפילאטיס מכשירים משולבים אמצעי עזר שונים נועדו לעזור לביצוע של התרגילים בצורה אפקטיבית יותר. עבור מתאמנים בתחילת הדרך יש לפנות תחילה לשיעור שמועבר על ידי מדריך פילאטיס מכשירים מנוסה. רק אחרי שתבינו היטב את השיטה ואת המכשירים השונים שבהם נעשה שימוש במהלך האימון תוכלו לנסות ולהתאמן בכוחות עצמכם באופן עצמאי. פילאטיס מכשירים הוא אימון חוויתי שבריא מאוד לגוף שלכם. כל מה שאתם צריכים זה רק למצוא את השיעור שקרוב לבית שלכם ופשוט להתחיל להתאמן. חשוב לזכור, לאימון הפילאטיס יש יתרונות רבים, ובעזרת מכשירים שונים ניתן לנצל את היתרונות הללו ליצירה של אימון יעיל במיוחד.

פילאטיס מכשירים

מקומות מומלצים לפילאטיס מכשירים

אנסטסיה פילאטיס רעננה
הנופר 2, רעננה
10
יוצא מן הכלל
פילאטיס אדי ועדי הרצליה
בן גוריון 79, הרצליה
10
יוצא מן הכלל
אור פרסמן פילאטיס פתח תקווה
העלייה השנייה 2, פתח תקווה
10
יוצא מן הכלל
עדי אדניה פילאטיס רחובות
דרך יבנה 43, רחובות
10
יוצא מן הכלל
סטודיו דנית כפר סבא
צביה לובטקין 9, כפר סבא
10
יוצא מן הכלל
פלואו פילאטיס הוד השרון
שלום עליכם 1, הוד השרון
10
יוצא מן הכלל
הלית פילאטיס קדימה צורן
שושנת העמקים 20 ב, קדימה צורן
10
יוצא מן הכלל
סטודיו בוטיק טליה כרמיאל
10
יוצא מן הכלל
מורפילאטיס תל אביב
שדרות ההשכלה 9, תל אביב יפו
10
יוצא מן הכלל
הגר ורחלי פילאטיס תל אביב
בן סרוק 10, תל אביב יפו
10
יוצא מן הכלל
איתנים קטלבלס הרצליה
רבי עקיבא 50, הרצליה
10
יוצא מן הכלל
10
יוצא מן הכלל
מרכז מרתה פילאטיס זכרון יעקב
המייסדים 78, זכרון יעקב
10
יוצא מן הכלל
קונטרולוג'י פילאטיס כפר סבא
טשרניחובסקי 24, כפר סבא
10
יוצא מן הכלל
מאיה יעל פילאטיס תל אביב
מונטיפיורי 29, תל אביב יפו
10
יוצא מן הכלל

מאמני כושר מומלצים לפילאטיס מכשירים

תל אביב
קרית ים
רמת גן
אור פרסמן
פתח תקווה
תל אביב
פתח תקווה
תל אביב יפו
גבעתיים
תל אביב יפו
תל אביב יפו
זכרון יעקב
תל אביב יפו

פילאטיס מכשירים - הדרך הטובה ביותר כיום

אדם אשר כל היום יושב ולא עושה פעילות ספורטיבית זה אדם אשר יהיה חולה ולא בריא. אנו חייבים לפחות פעם ביום לעשות ספורט בין אם זו הליכה, ריצה, אימון משקולות, סטים של כוח גוף או כל אימון אחר. העניין הוא שכל הדברים הללו הם לא מהנים וכך אנשים רבים מוותרים על אימונים והופכים את עצמם לבטטת כורסא. אז מה עושים? כיצד מתגברים על המכשול הזה באימונים פיזיים?

אם כן אם אתם רוצים לעשות אימון מעניין ומתגמל אשר ישפר מאוד את הפיזיות שלכם ואת הגמישות שלכם כדאי לכם לחשוב על האופציה של פילאטיס מכשירים. פילאטיס זה אימון מדהים, מהנה, מעניין, מיוחד ומתגמל מאוד ולכן זו אופציה מעולה למי שרוצה להתחזק ועל הדרך גם ליהנות מחוג מעניין במיוחד.

פילאטיס מכשירים לגברים - האם זה מתאים?

פעמים רבות כאשר אנו חושבים על פילאטיס מכשירים אנו חושבים על נשים אשר הולכות לחוג. על רקע זה עולה השאלה האם פילאטיס מתאים גם לגברים או רק לנשים? זו שאלה חשובה המטרידה גברים רבים הרואים כמה מהנה זה פילאטיס ולכן הם רוצים לדעת האם הם יכולים להצטרף לחוג כזה. אם כן אנו חייבים לציין כי פילאטיס מתאים מאוד גם לגברים. גברים יפיקו המון מפילאטיס ואין ספק בכלל שהחוג מתאים גם להם. אם יש לכם בת זוג אשר עושה חוג פילאטיס אין סיבה שלא תלכו איתה לחוג מכיוון שגברים ונשים יכולים להתאמן יחד וכך תבלו באימון משותף ותחזקו לא רק את היכולות הפיזיות שלכם אלא גם את הקשר שלכם וכל זאת תודות לפילאטיס.

הניסיון הוא פרמטר קריטי

יש כל מני אביזרים לפילאטיס כמו מיטות פילאטיס או מכשירים מיוחדים ולכן כדאי לוודא כי למורה בקורס יש את כל הציוד הדרוש בכדי להעביר את החוג. על רקע זה אנו חייבים לציין כי המורה משפיע מאוד על החוג וככל שהוא יותר טוב כך הקורס יהיה ברמה יותר גבוהה. אז איך נבטיח כי המורה הוא אכן מקצועי? אם כן כדאי לנו לבחון כמה ניסיון יש לו. הניסיון של המורה מראה כי הוא מומחה אמיתי וכי יש לו ידע רב כיצד להעביר את החוג וכך אנו יכולים לבחור בו בשקט לאחר שבדקנו כמה ניסיון יש לו וקיבלנו תשובה מספקת בנושא זה.

פילאטיס בחופשה - האם זה כדאי?

עולה השאלה האם כדאי לי לשלב פילאטיס עם חופשה? אם כן לפני הכול אני צריך לבחון את הנושא של פילאטיס מכשירים מחיר ורק אז להחליט האם להירשם לחוג בחופשה או לא. עם זאת, נציין כי חופשה עם פילאטיס זו אופציה מעולה מכיוון שאנו גם נהנה מן החופשה וגם מהחוג וזה דבר בעל ערך עצום לכל מי שרוצה למלא מצברים.

כתבות שיכולות לעניין אותך

פורסם ע"י הילה פאר ב 13 לאוקטובר 2022
פורסם ע"י יסמין יוסף ב 25 לאוגוסט 2022
פורסם ע"י יוסי כהן ב 7 למאי 2022